USŁUGI D O D A T K O W E

POMAGAMY W ORGANIZACJI I REORGANIZACJI PRACY
Plików “wiele za wiele” – czyli jak sobie radzić z dużą ilością danych?

Czy zdarzyło CI się choć raz szukać właściwego projektu, raportu, czy jakiegoś elektronicznego sprawozdania? Jeśli odpowiedź brzmi TAK to znaczy, że TY też potrzebujesz optymalizacji, a może nawet gruntownej reorganizacji swoich danych. Chętnie CI w tym pomogę. Część ogólnych prawideł da się zastosować do wielu przypadków, jednak każdy z nich ostatecznie jest różny od pozostałych, co domaga się indywidualizacji spojrzenia i prowadzenia.

PRZEKAZUJEMY WIEDZĘ I UMIEJĘTNOŚCI
Systemy CMS – UŻYTKOWANIE i ADMINISTRACJA

Aby zapewnić samodzielne moderowanie stroną internetową czy blogiem warto posiadać odpowiednie umiejętności. Można je zdobywać stopniowo, ucząc się na swoim własnym “podwórku”, ale też można skorzystać z wiedzy zdobytej przez innych.  W przypadku większych witryn, sklepów warto mieć u siebie pracownika mającego wiedzę i umiejętności administratora. Zapraszamy na dedykowane szkolenia pracownicze.

ABC komputera dla JUNIORÓW i SENIORÓW

Bardzo jesteśmy dumni z naszych studentów, gdy samodzielnie piszą teksty, wysyłają pocztę, dbają o swój komputer czy bezpiecznie poruszają się po sieci. Od ponad 15 lat przekazujemy wiedzę i umiejętności. Istnieje możliwość przeprowadzenia zajęć grupowych jak i indywidualnych. Zapraszamy do podnoszenia swoich kompetencji.

Warsztat

Bazy danych: dane i obszary do uporządkowania,
Technologie: ME, BM, KK+P, MIN2/O, Platforma: JTZ-SZiP