STRONY WWW

 Tworzymy witryny internetowe


Współcześnie niemal każda działalność wymaga obecności w internecie. Tworzymy proste strony wizytówkowe oraz strony oparte na systemach CMS, aby klient samodzielnie mógł zarządzać jego treścią. Do tego celu używamy rozwiązań open source, jak i autorskich narzędzi. Wybór konkretnego rozwiązania ściśle uzależniony jest od analizy potrzeb klienta. Jesteśmy pasjonatami aplikacji typu CMS, które są systemami “zarządznia treścią”.

Dużą część naszej pracy stanowią systemy dedykowane. W oparciu o wymagania klienta palnujemy, a następnie wykonujemy witryny idealnie dopasowane do oczekiwań. Dbamy o to, aby nasze systemy były intuicyjne, wygodne w użytkowaniu i dostępne z urządzeń mobilnych.

Lifting wyglądu i reorganizacja treści


Zdarza się, że strony internetowe, zostają “porzucone” przez swoich autorów. Dzieje się to z różnych powodów i na różnych etapach zaawansowania projektu.  Bywa, że jest kilka projektów w sieci, dane są sprzeczne, nieaktualne lub nieczytelne. Specjalizujemy się w przejmowaniu takich rozproszonych projektów, uporządkowaniu, a następnie w doprowadzeniu do spójnej koncepcji treści.

 

Utrzymujemy i administrujemy


Jednym z istotnych strategicznie elementów działania infrastruktury IT jest jej dostępność jak i sprawne nimi zarządzanie.  Zajmujemy się również utrzymaniem i administracją istniejących witryn www.

Do realizacji zleconych projektów używamy tylko legalnego, licencjonowanego oprogramowania.
Bazy danych: Postgres, MySQL, MsSQL, Technologie: PHP, HTML, Javascript, CSS
Platformy Open Source: WordPress, Joomla